• Drukarnia opakowań Granpak
  • Drukarnia opakowań Granpak
  • Drukarnia opakowań Granpak

O NAS ...

Firma GRANPAK istnieje od 2001 roku

Spółka oferuje kompleksowe usługi poligraficzne w technice druku offsetowego, poczynając od projektu w doskonale wyposażonym studiu graficznym, aż do wykonania gotowego produktu. GRANPAK jako producent opakowań oferuje opakowania z tektury litej, falistej oraz opakowania kaszerowane (łączące tekturę litą i falistą w jedno) wykonywane dla nawet najbardziej wymagających klientów obejmują wszelkie techniki uszlachetniania druku.
Drukarnia opakowań Granpak
Drukarnia opakowań Granpak
Drukarnia opakowań Granpak

POSIADAMY NOWOCZESNY ZAKŁAD PRODUKCYJNY

W 2013 roku Spółka wybudowała bardzo nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany  w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Na powierzchni ponad 4500 m2 stworzyła wyśmienite warunki do szybkiego rozwoju, zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników którzy tworzą zgrany zespół pozwalający skierować ofertę do firm mających duże potrzeby produkcyjne. Unowocześnienie parku maszynowego oraz stworzenie wizerunku spółki GRANPAK jako nowoczesnego i profesjonalnego producenta opakowań pozytywnie przełożyło się na odbiór i zadowolenie nowych oraz stałych klientów - zarówno w Polsce jak i za granicą.
Drukarnia opakowań Granpak

Ciągły rozwój

Stacks Image 7856
Stacks Image 7854
Oprócz znaczących inwestycji w platformę produkcyjną kluczowe dla spółki jest dbanie o rozwój pracowników, dzięki czemu postrzegana jest przez klientów jako godny zaufania partner, który poprzez swoja wiedzę i innowacyjność nieustannie doskonali swoją sprawność operacyjną oraz ofertę. Dynamiczny rozwój działalności spółki w zakresie produkcji opakowań został zauważony i podkreślony czego efektem było oficjalne przyłączenie do elitarnego klubu Gazel Biznesu w 2013 roku oraz jego utrzymanie w kolejnych latach.

Stacks Image 1853
Firma Granpak w 2015 roku została jednym z laureatów Diamentów miesięcznika FORBES. „Unikalność Diamentów Forbes polega na tym, że prezentuje firmy rozwijające się najszybciej, przy uwzględnieniu różnych parametrów finansowych. Jest to zestawienie pozytywne – znalezienie się w nim, niezależnie od zajmowanego miejsca, oznacza sukces i przejście przez gęste sito selekcji. Obecność przedsiębiorstwa na liście Diamentów jest ważną informacją dla zarządu, właścicieli oraz kontrahentów, potwierdza bowiem, że przyjęta strategia i sposób działania zdały egzamin i zasługują na wyróżnienie”.

DRUKARNIA GRANPAK

© 2018
Wszelkie prawa zastrzeżone
ADRES DO KORESPONDENCJI

34-120 Andrychów
ul. Przemysłowa 30
KONTAKT

+48 33 875 30 29